V letošním roce, v rámci úspor, jsme sloučili Muttertag a výroční členskou schůzi dohromady.
Začátek byl v 15,00 hod a my začínáme přesně. Zúčastnilo se 59 členů našeho spolku.
Nejdříve bylo krátké vystoupení studenta jako Elvis, následovalo přivítání účastníků a slavnostní přípitek.
A pak už byla jen krásná vystoupení studentů Gymnázia.
Karel Gott – píseň Babička, ta se vždy líbí a zpívají i naši členové. Studenti i sami v německém jazyce celé vystoupení komentovali.
Následovala píseň Danke, dále vystoupení na klavír, klarinet,
Pak bylo další vystoupení „Elvise“ a zpíval i písně Freda Mercuryho v typickém nátělníku.
Následně přišli na řadu naši staří členové-zpěváci a vystoupili s písněmi Tulipány z Amsterodamu a přichází máj.
Společný zpěv byl na rozdané texty Alle Vögel sind schon da.
Úžasné a perfektní bylo vystoupení na kytaru a Violoncelo – studentů Matyáše a Štěpána.
Klidně by od minuty mohli koncertovat ve velkém sále.
Následovala německá básnička a na závěr opět krásné vystoupení Elvise v nezapomenutelném kostýmu. Odpoledne bylo úžasné.
Následovalo přání ženám a matkám s kytičkou.
A pak již výroční členská schůze, účast byla 70% členů spolku.
Byl schválen rozpočet na letošní rok, členové byli seznámeni s akcemi tohoto roku. Některé akce jsme již absolvovali.
Po dotazech a odhlasování Usnesení, následovala večeře, kterou nám Restaurace nachystala a je vždy velmi dobrá.
Hudba k tanci a poslechu našeho Edy nenechala mnoho členů jen sedět a zapojili se do tance.
A byl tu večer, loučení, autobus odvezl členy z Třince a Českého Těšína do jejich domovů.
Slížová Hana, Havířov